Tak ako zima odišla, ukončila svoju vládu a prenechala ju jari, novému rozkvetu, vôni, slnku a láske, tak aj my môžeme opustiť všetko staré…vzorce správanie, to čo bolo pre nás ťažké, smutné, negatívne, neefektívne a dovoliť si od začiatku v esencii radosti, jasnosti, hojnosti a spontánnosti. Kľúčom pre túto zmenu je dokončiť všetko, čo je potrebné dokončiť z minulosti a uzavrieť raz a navždy.

Pre tento zámer nám pomôže aj detoxikácia tela a hlavne pečene, ktorá keď je čistá – smeje sa.

Opustením hnevu, zlosti, závisti, pomstychtivosti a neschopnosti odpustiť, očistíme telo a pečeň od potlačovaných emócií a skrytých toxínov. Po mentálnej práci si smieme dovoliť aj fyzické čistenie pečene, pre tento týždeň som pre Vás pripravila čistenie pomocou Schusslerových solí.

Nech sa páči:

  • Natrium sulphuricum D6 3×5 guľôčok vycmúľať. Čistí, regeneruje pečeň, zbavuje ju nahromadených splodín metabolizmu zo stravy, liekov, alkoholu. Odpadové látky odchádzajú lymfatickým systémom a hrubým črevom z tela von. Preto je vhodné doplniť ho o lymfatický čaj, masáž lymfatickým krémom, poprípade doplniť Natrium Phosphoricum D6. Tento minerál odkysluje telo, rozhýbava lymfatický systém, zmierňuje chuť na sladké a iné nezdravé potraviny, podporuje činnosť obličiek.
  • Z aromaterapie siahnime po Hanna Maria Kids Line – element DREVO olej, natierame na pokožku, stranu pečene.

Prajem, krásne dníííčky, Jarka