Mávate stavy extrémnej radosti, ktoré následne strieda hlboký smútok? Tento týždeň je najlepší čas na preciťovanie a vedomú snahu udržať telo aj myslel v rovnováhe. Uvoľnením úzkostí a strachov, môžeme ľahšie vyjadriť svoje pocity, svoje potreby, svoje kvality a dary. Rovnováha je stav keď si plne uvedomujem svoje pocity a rýchlo na ne reagujem, v snahe zostať v strede svojho bytia.

Pre podporu:

  • emocionálna rovnováha sa ľahšie dosiahne uvoľnením solar plexu. Meditačné techniky ako aj vedomé dýchanie sú skvelou pomôckou. Ak k nim pridáme Hanna Maria č.3 olej na solar plex, naše úsilie bude efektívnejšie
  • podobnú funkciu má aj pomander Green z produktov Aura Soma
  • rovnováhu v tele môžeme dosiahnuť aj správne zvolenou kombináciou jedál a doplnkov stravy. Podľa lunárneho kalendára sa odporúča jemný pôst, očisty tela masážnymi technikami, lymfodrenážou. Podporiť tieto očistné procesy môžete: Lymfatickým čajom, homeopatickými kvapkami Lymphomyosot, krémom na rozprúdenie lymfy.
  • stravu voľme ľahšiu: ryby, zelenina, obilné kaše z pohánky alebo pšena. Sú bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a bielkovín.
  • z doplnkov môžete vyskúšať produkty Zelený jačmeň a Chlorella, ktoré okrem zásobovania tela živinami Vám dodajú aj silu, energiu a očistia organizmus od nánosov, ktoré v nás ešte mohli po zime zostať.

Všetko a oveľa viac u nás v lekárni alebo na eshope www.lekareniris.sk

Majte krásne jarné dniiiičky Jarka