Individuálne poradenstvo

 

Okrem klasického poradenstva k Vášmu zdravotnému problému, ktoré Vám radi bezplatne každý deň v lekárni ponúkame, máte možnosť aj individuálneho poradenstva.

 

individualne-poradenstvo

 

Pokiaľ máte viac otázok, potrebu hlbšej analýzy Vášho zdravotného problému, životného štýlu, pociťujete potrebu viac rozumieť sebe, situáciám v živote, ktoré Vás stretávajú, aktívne sa podieľať na svojom sebarozvoji, môžete sa objednať u nás na individuálne poradenstvo. Rady Vás budeme sprevádzať pri riešení Vašich potrieb pomocou rôznych alternatívnych terapeutických služieb.

Individuálne poradenstvo je platená služba, počas ktorej sa Vám vyškolený pracovník našej lekárne venuje v samostatnej miestnosti. Máte možnosť dôverného rozhovoru o Vašich problémoch.

 

Patrí k novodobým celostným podporným terapiám. Jedná sa o unikátnu metódu, ktorá je syntézou pôsobenia energií rastlín, farieb a minerálov. Nespracované nerovnováhy na jemných úrovniach sa postupne prejavia na fyzickom tele, formou choroby. Tieto nerovnováhy majú svoje príčiny a práve nimi sa Aura – Soma zaoberá. Pomáha nám harmonizovať duchovnú, emocionálnu, mentálnu a fyzickú rovinu našej bytosti. Je tiež skvelým pomocníkom pri sebapoznávaní, sebarozvoji.

Poradenstvo poskytuje Jarka.
Cena konzultácie je 30 eur - holistický prístup, trvá približne 60min.

V roku 1930 Dr. Bach vytvoril systém 38 kvetových esencií. Každá esencia je pripravená z kvetov divo rastúcich nejedovatých stromov, krov, rastlín a vody z liečivých prameňov. Dr. Bach vychádzal z presvedčenia, že fyzické ochorenia sú dôsledkom dlhotrvajúcej emocionálnej nerovnováhy. Bol presvedčený, že naše strachy, obavy, napätie a podobné emócie otvárajú cestu rôznym vážnym ochoreniam.

Poradenstvo poskytuje Jarka.
Cena konzultácie je 30 eur, trvá približne 60min.

Tkanivové BIO soli je systém podpornej terapie pri rôznych ochoreniach, založený na princípe dopĺňania jednotlivých biosolí v riedeniach DH6 do nášho organizmu na základe ich deficitu. Deficit v tele sa dá pozorovať ako fyzický príznak (napr. únava, malátnosť, strata koncentrácie, častý výskyt respiračných ochorení, konkrétny zdravotný problém ) alebo zmenou zafarbenia textúry pokožky tzv. tvárová diagnostika.

Poradenstvo poskytuje Jarka.
Cena konzultácie je 10 eur, trvá približne 30min.

Staré čínske príslovie hovorí o potrebe starať sa o svoje zdravie skôr ako nás navštívi choroba. Z pohľadu TČM je strava základný terapeutický prostriedok pre zachovanie zdravia. Nemusíme venovať čas a energiu žiadnym špecifickým terapeutickým metódam, detoxikáciám, návštevám lekárov, vystačíme si so základnými princípmi správneho zloženia jedálnička. Aj jeden zlozvyk vo výžive môže spôsobiť, z dlhodobého hľadiska zdravotné problémy. Doprajeme si kvalitné potraviny, jedálny lístok podľa ročných období a orgánových hodín, dostatok času na pokojné stolovanie.
Poradíme Vám aké potraviny z pohľadu termodynamiky a ročných období je vhodné pre Vás konzumovať.

Poradenstvo poskytuje Jarka.
Cena konzultácie je 20 eur, trvá približne 30min.

Individuálne miešanie aromaterapeutických olejov na základe rozhovoru o Vašich zdravotných problémoch a potrebách, na úľavu od bolesti svalov, kĺbov, dodanie energie, zlepšenie nálady, pre radosť, na zmiernenie hormonálnej nerovnováhy, na ukľudnenie alebo navodenie spánku.

Poradenstvo poskytuje Jarka.
Cena konzultácie je 20 eur, trvá približne 30min. Cena terapeutického oleja je individuálna.

Radi by ste vyskúšali homeopatiu ako podpornú a doplňujúcu terapiu k prebiehajúcej liečbe Vášho ochorenia? Rady Vám pomôžeme vybrať správny situačný liek, ktorý podporí Vašu životnú energiu, prelieči bloky, pomôže Vášmu telu aktivovať prirodzené liečivé sily.

Poradenstvo poskytuje Jarka.
Cena konzultácie je od 30 do 60eur, v závislosti od náročnosti vyšetrenia, trvá približne 60-120 minút.

Mávate pocit, že takmer všetko, do čoho sa pustíte, nevychádza? Možno nepoznáte tosprávne načasovanie. Poznáte vaše dary, ktoré ste si priniesli do života? Alebo iba zdolávate výzvy? Viete, aké je vaše životné poslanie a ako a čím ho naplníte? Na tieto otázky nájdeme spoločne odpovede cez Kódy vášho života. A nielen to, všetci prechádzame životnými cyklami, kedy sa nám darí alebo nedarí vyriešiť rôzne situácie. Cez Kódy života nájdeme váš špecifický životný kľúč. Rodičia nám v detstve odovzdávajú „výbavu“ cez ich prístup a výchovu. Ak túto „výbavu“ nedostaneme, hľadáme ju v dospelosti. Ak sa nám to nepodarí, prichádzajú situácie, ktoré nezvládame. Stretávame rovnako nevhodných partnerov, na pracovisku sa vždy vyskytne šéf alebo kolega, ktorý nám hádže polená pod nohy. Aj zdravie akosi pokrivkáva. To všetko rozoberieme v jednej konzultácii. V ďalšej môžeme pokračovať rozborom vašich vzťahov a zistíme, či sú karmické alebo vývojové. Aj karmický vzťah, ktorý je na prežívanie veľmi náročný a zvyčajne končí  rozchodom, sa dá riešiť a liečiť. Ak vnímate, že to je presne to, čo vám v živote pomôže a posunie vás k spokojnosti, neváhajte sa objednať. Rada sa vám budem osobne venovať.

 

Cena: 50 Eur/hodina.

 

Objednať sa môžete na martinovicova@edwell.sk, na telefónnom čísle 0903 553 300, alebo priamo v lekárni Iris na info@lekareniris.sk 0917 520 249

Teší sa na vás Eva Martinovičová, koučka a terapeutka.

 

Určite máte, všetci ich máme. Tie pozitívne sú pre nás prospešné a posúvajú nás ďalej. Máme aj negatívne, ktoré nás brzdia.

A čo presvedčenia, o ktorých ani netušíme? Práve tie nám bránia žiť život, aký by sme chceli. Sú oblasti, v ktorých sa nám stále nedarí. Niekto sa celý život trápi v práci, niekomu sa rozpadá vzťah za vzťahom, ďalší ide z choroby do choroby, iný – nech zarobí koľkokoľvek peňazí – má na účte v lepšom prípade nulu.

Vedeli ste, že sa svojich presvedčení môžete zbaviť a tým zmeniť svoj život? Nemusíte ich poznať, stačí terapeutovi thetahealerovi porozprávať, v čom sa vám nedarí a čo chcete riešiť. Na základe svalového testu spolu zistíte, aké presvedčenia treba odstrániť alebo nahradiť. Pri terapii sedíte, ste pri vedomí, ale v úplne uvoľnenom stave. Terapeut vás vedie a spolu sa dostanete do svojho života, súčasného aj tých minulých, kde vaše presvedčenie vzniklo a nahradíme ho. Záverečný svalový test ukáže, či sa terapia podarila. Jednoduché, však? Až tak, že to vyzerá ako hlúposť.

Nie je to hlúposť ani podvod. ThetaHealing sa nazýva preto, lebo theta vlny sú nám prirodzené, je to stav mozgu tesne pred zaspatím alebo pred prebudením. Hlava je voľná, telo relaxované, myšlienky usmernené. Najlepší stav pre prácu s podvedomím. Naše bunky si pamätajú, okolo našej DNA je morfogenetické pole, kde máme všetky informácie o prežitom. Nielen v terajšom živote – na základnej úrovni, ale aj na úrovni genetickej, historickej (všetky minulé životy) aj na úrovni duše. Áno, aj duša môže mať presvedčenia. Thetahealer s vami pracuje na všetkých úrovniach.

Možno namietnete, že je to regresná terapia. Počas nej si prehrávate situáciu minulého života dovtedy, kým nepochopíte súvislosti s vašim terajším životom. Pri ThetaHealing priamo odstraňujeme to, čo vám bráni žiť spokojný život. Vyskúšajte. A zistíte, čo sa zmenilo.

 

Cena: 50 Eur za jedno stretnutie (cca 90 minút, čas je individuálny).

 

Objednať sa môžete na martinovicova@edwell.sk, na telefónnom čísle 0903 553 300, alebo priamo v lekárni Iris.

Teší sa na vás Eva Martinovičová, koučka a terapeutka.

Príroda ma všetko, aby človek mohol žiť zdravo a šťastne, je potrebné iba vedieť tú správnu cestu – ako používať jej dary – rastliny, ktoré sú vo väčšine liečive.

Ponúkame Vám možnosť komplexnej diagnostiky a ruskej fytoterapie v našej lekárni.

Terapeut Mgr. Svetlana Komar, bude v lekárni poskytovať poradenstvo, v pondelok a stredu každý týždeň v čase 9.00 – 17.00hod.. Na vyšetrenie sa treba vopred objednať, mailom na: info@ekareniris.sk alebo telefonicky 0917 520 249. Poplatok za 60 min. konzultáciu je 40 eur, za kontrolné vyšetrenie 20 eur.

Absolventka štúdijného programu ruské bylinkárstvo na fakulte východnej medicíny Ruskej Univerzity Priatelstva Narodov v Moskve.

Poradca, lektorka pre výživu v Inštitúte zdravého života Welko, Slovensko

Vytvorím pre Vás individuálny recept z liečivých rastlín.

Po ktorému v lekárni Iris  Vám  pripravia zmes z rastlín zodpovedajúcich lekárenskej kvalite. Cena zmesi na 2 týždne používania je cca 5-8 eur. Jedna zmes bude obsahovať cca 5-12 rastlín, ktoré budú účinkovať na ďalšie pridružené choroby súvisiace s Vaším ochorením. V prípade potreby j doplnim Vašu liečbu tinktúrami z liečivých rastlín a rastlinnými liekmi tradičnej ruskej medicíny.

Prevediem  diagnostiku zloženia Vášho tela.

S pomocou analyzátora TANITA na obsah viscelárneho tuku, svalovej hmoty, tuku, vody. Analyzátor ukáže  Vaš metabolickí vek a r fyzicky vývoj. Pre potrebe dostanete odporúčania o zdravom stravovaní súvisiace s Vašim ochorením.

Mojou hlavnou prioritou je, aby

Vaša liečba bola bezpečná - pomocou vedomostí o vedľajších účinkoch užívania konkrétnej rastliny a presných dávkach jej použitia,

Vaša liečba bola účinná - pomocou vedomostí o účinkoch a chemickom zložení rastlín,

Vaše telo malo preventívnu podporu bylinkovými čajmi, veď prevencia ochorení je pre zdravý život najdôležitejšia,

Váš organizmus mal fyzickú a psychickú vysokú odolnosť voči stresu, kvalitný spánok a dobrú náladu,

ste Vy, Vaše deti, Vaši rodičia a Vaši blízki žili zdravo bez liekov, alebo aby ste používali lieky v najnižšom možnom dávkovaní a zredukovali vedľajšie účinky chemických látok.

Vzdelanie

Vyštudovala som v roku 1991 farmaceutický odbor Lvovskej Lekárskej Univerzity (Ukrajina), pracovala som vo farmaceutickom odbore.

Som absolventka programu Ruske bylinkárstvo na fakulte východnej medicíny Ruskej Univerzity Priateľstva Národov v Moskve.

Bylinkárstvo alebo fytoterpia má v Rusku svoju starovekú históriu a tradíciu. Staroveké metódy liečby, potvrdené modernými štúdiami sú aktuálne aj teraz a majú veľmi pozitívne výsledky ako samostatná liečba alebo v kombinácii s klasickou medicínou.

Na Slovensku som absolvovala akreditovaný kurz Poradca pre výživu Welko.

Prax

Po absolvovaní univerzity som začala používať svoje znalosti ako farmaceut. Vtedy som uvidela v praxi, že vedľajšie účinky liečby syntetickými liekmi vyvolávajú iné choroby, ktoré sú často horšie ako tá pôvodne liečená. Ako príklad – liečba zápalu dýchacích ciest po chrípke antibiotikami môže vyvolať dermatitídu alebo syndróm dráždivého čreva. Od toho času som zmenila svoj názor na metódy liečby a 15 rokov liečim výnimočnými prípravkami z liečivých rastlín. Som lektorka v Inštitúte zdravého života Welko. Autorka prednášok Fytoterapia a Akútne respiračné ochorenie u deti – liečba bez liekov.

5 dôvodov užívania liečivých rastlín na liečbu, detox a prevenciu

príbuznosť biologických látok rastlín a ľudského tela;

možnosť ich užívania spolu so syntetickými prípravkami;

liečba funkčných porúch organizmu, preventívny účinok;

dostupnosť a nízke náklady na bylinky, jednoduchosť prípravy;

priaznivý vplyv na ľudské telo ako celok, posilnenie jeho imunity.

Chcete sa objednať?

Obchodné podmienky