Osobné konzultácie

„Ak má problém riešenie, nemá zmysel robiť si starosti. Ak riešenie nemá, starosti nepomôžu.“

Dalajláma

Naše terapie

„Len tí, ktorí vidia neviditeľné dokážu nemožné.“
Patrik Snow

Každý zdravotný problém má vždy niekoľko možností riešenia. Ak sa ráno zobudíte a rozhodnete sa pre zdravie, je to prvý krok k Vášmu uzdraveniu. Rada Vám ukážem postupy a možnosti, ktoré Vás spolu s Vašim úsilím privedú k harmonickému pocitu pohody. Spoločne krok za krokom Vás budem sprevádzať na ceste
k uzdraveniu. Na osobnej konzultácii spolu rozoberieme Váš aktuálny zdravotný stav. Spolu sa pokúsime prísť na príčiny vzniku ochorenia, jeho základy, fyzické a psychické príčiny, prečo vzniklo. Nazrieme do možností liečby prírodnými postupmi a Vy sami si vyberiete cestu…

Konzultácia trvá 60min

Cena: 50,00€

Konzultáciou Vás bude sprevádzať Mgr. Jarka Chudíková

Objednať sa môžete na jarka@lekareniris.sk, na telefónnom čísle 0917 292 747, alebo priamo v lekárni Íris.

„Položil som na oblak dúhu, aby bola znamením zmluvy medzi mnou a zemou.“
Genesis 9:13

Vicky Wall, siedme dieťa siedmeho dieťaťa, mala od detstva schopnosť vidieť farby aury ľudí. Keď prišla o zrak, táto jej schopnosť sa ešte prehĺbila. Jednej noci vedená neviditeľnými rukami, pripravila prvú sadu farebných flakónov „Balance“, bez toho, aby poznala ich účel. Keď sa čas naplnil, zistilo sa, že tieto oleje, rastlinné extrakty a esencie majú liečive účinky, ktoré obnovujú ľudskú auru a nastoľujú rovnováhu. Dlhotrvajúca nerovnováha na jemných úrovniach sa postupne prejaví na fyzickom tele formou nepohody alebo choroby. Tieto nerovnováhy majú svoje príčiny, a práve nimi sa Aura – Soma zaoberá. Pomáha nám harmonizovať duchovnú, emocionálnu, mentálnu a fyzickú rovinu nášho bytia. Je tiež skvelým pomocníkom pri sebapoznávaní a sebarozvoji.

Počas konzultácie si vyberiete 4 „Balance“ fľaštičky zo sady 117 fľaštičiek. Následne si rozoberieme formou dialógu význam jednotlivých farebných kombinácií vo vzťahu k Vašej téme. Po skončení konzultácie si sami vyberiete zo svojho výberu jednu fľaštičku, s ktorou budete pracovať doma podľa inštrukcií konzultanta.

Cena fľaštičky „Balance“ je 38,00€

Konzultácia trvá cca 60min

Cena: 50,00€

Konzultáciou Vás bude sprevádzať Mgr. Jarka Chudíková

Objednať sa môžete na jarka@lekareniris.sk, na telefónnom čísle 0917 292 747, alebo priamo v lekárni Íris.

„Zdravie je naše dedičtvo a naše právo. Je to komplexné a plné spojenie medzi dušou, mysľou a telom a nie je ťažkým a vzdialeným ideálom, ako ho dosiahnuť, je to tak ľahké a prirodzené, že mnoho z nás to prehliada.“
Dr. E. Bach

V roku 1930 Dr. Edward Bach vytvoril systém 38 kvetových esencií. Každá esencia je pripravená z kvetov divo rastúcich nejedovatých stromov, kríkov, rastlín a vody z liečivých prameňov. Dr. Bach zistil, že fyzické ochorenia sú dôsledkom dlhotrvajúcej emocionálnej nerovnováhy. Bol presvedčený, že naše strachy, obavy, napätie a podobné emócie otvárajú cestu rôznym vážnym ochoreniam.

Konzultácia prebieha formou rozhovoru o chorobe alebo problémoch, ktoré Vás trápia. Mojou snahou je spolu s Vami spoznať Váš pohľad, prístup a postoj k Vášmu problému. Dôležitejšie ako ochorenie je to, ako Vy naň reagujete a ako sa s ním vyrovnávate. Každá situácia, životný problém, ochorenie, má rôzne následky na ľudí v závislosti od ich emocionálneho nastavenia. Myseľ je najjemnejšia a najcitlivejšia časť tela, ukazuje začiatok a smer ochorenia, preto volíme stav mysle ako vodítko k výberu správnych esencií.

Po konzultácii Vám zostavím terapeutickú fľaštičku Bachových esencií na vnútorné užívanie.

Cena individuálne namiešanej fľaštičky je 9,00€

Konzultácia trvá 60min

Cena: 50,00€

Konzultáciou Vás bude sprevádzať Mgr. Jarka Chudíková

Objednať sa môžete na jarka@lekareniris.sk, na telefónnom čísle 0917 292 747, alebo priamo v lekárni Íris.

„Obnova bunky a tým aj celého tela, je výsledkom vyrovnania deficitu anorganických solí.“
Dr. Wilhem H. Schüssler

Koncepciu tkanivových – Bunkových solí zadefinoval v roku 1874 Dr. Schüssler. Podľa neho sú mnohé fyzické a psychické problémy dôsledkom nedostatku anorganických látok v tele. Od vtedy sa úspešne používajú po celom svete. Sú vhodné ako cielená terapia pre deti, dospelých, zvieratá, alebo ako podporná terapia pre ľudí a zvieratá s konkrétnym ochorením. Bunkové soli sú esenciálne minerálne soli, nachádzajúce sa v ľudskom organizme ako aj v
celej rastlinnej a živočíšnej ríši. V podstate ide o zlúčeniny sodíka, draslíka, železa, horčíka, vápnika, síry, fosforu, chlóru a kremíka, ktoré sa bežne nachádzajú vo všetkých ľudských tkanivách a v krvi.

Bunkové soli nie sú homeopatický liek. Bunkové soli je systém podpornej terapie pri rôznych ochoreniach, založený na princípe substitučnej terapie-dopĺňania jednotlivých bunkových solí v riedeniach Do do nášho organizmu, na základe ich deficitu. Deficit v tele sa dá pozorovať ako fyzický príznak, (napr. únava, malátnosť, strata koncentrácie, častý výskyt respiračných ochorení, konkrétny zdravotný problém ) alebo zmenou zafarbenia, textúry pokožky a následne choroby. Terapia pozostáva z užívania terapeutom odporučených solí. Terapeut vyberá z 12 základných solí, z doplnkových solí a určí dávkovanie tak, aby sa pokryl vzniknutý deficit vo Vašom tele.

Cena bunkových solí je 10,00€. (Po absolvovaní kurzu Bunkové soli v praxi je veľkoobchodná cena.)
Konzultácia trvá 60min

Cena: 50,00€

Konzultáciou Vás bude sprevádzať Mgr. Jarka Chudíková

Objednať sa môžete na jarka@lekareniris.sk, na telefónnom čísle 0917 292 747, alebo priamo v lekárni Íris.

„Najlepším liekom pre človeka je človek, najvyšším stupňom lieku je láska“
(Paracelsus)

„Využívanie vône ako lieku“ – takto definoval aromaterapiu v 30. rokoch 20. storočia francúzsky chemik R.M. Gattefosse. Zároveň ju postupne zaviedol do lekárenskej a lekárskej praxe a položil tak základy modernej aromaterapie.

Éterické oleje sú prchavé vonné esenciálne látky, destilované z prírodných silíc, produkovaných rastlinou. Sú to koncentrované látky, takže každá fľaštička obsahuje účinné látky z niekoľko sto až tisíce kilogramov rastlín. Vďaka spolupôsobeniu rastlín a slnečného svetla dnes môžeme ľudí liečiť výnimočnou metódou zvanou aromaterapia. Éterické oleje(silice) sú drobné kvapky vonných látok obsiahnuté v častiach rastlín ako sú kvety, listy, korene, drevo, plody, stonky, semená, živica. Je to ich životná sila, energia, duša. Každá vôňa v sebe skrýva jedinečné liečivé informácie, ktoré sa do nášho organizmu dostávajú cez kožu, sliznice a dýchaciu sústavu. Aromaterapia je systém prírodnej liečivej a podpornej terapie ochorení ako aj vhodná prevencia. Vďaka svojmu bohatému biochemickému zloženiu éterické oleje pôsobia na našu psychoemocionálnu rovinu a fyzické telo. Ovplyvňujú naše pocity, pohodu, náladu, celkové nastavenie. To, ako sa cítime a čo cítime, ovplyvňuje naše zdravie.

Konzultácia prebieha formou dialógu a následne spoločným výberom vonných éterických olejov, na konkrétne zdravotné problémy. Postupne ovoniate skupiny vybraných olejov, ktoré sú vhodné pre Vaše potreby a podľa Vášho výberu Vám namiešam voňavý terapeutický olej. Terapeutický olej je zahrnutý v cene konzultácie.

Konzultácia trvá 60min.

Cena: 50€

Konzultáciou Vás bude sprevádzať Mgr. Jarka Chudíková

Objednať sa môžete na jarka@lekareniris.sk, na telefónnom čísle 0917 292 747, alebo priamo v lekárni Íris.

„Myšlienky, ktoré si zvolíte, sú nástrojom, ktorým maľujete na plátno svojho života.“
(Louise L.Hay)

Za otca homeopatie sa považuje nemecký lekár 19. storočia Samuel Hahnemann. Zadefinoval základné princípy homeopatickej terapie:

  1. Similia similibus curantur – Podobné sa lieči podobným
  2. Princíp minimálnej dávky
  3. Totalita symptómov.

Homeopatia je holistický terapeutický systém, ktorý vníma človeka ako celok. Lieči človeka komplexne, nie len jeho jednotlivé orgánové sústavy. Reč obrazov, symbolov, vzťahov, projekcia sú základné nástroje identifikácie toho najpodobnejšieho lieku pre pacienta.

Homeopatia je viac ako 200 rokov používaná a vo svete obľúbená alternatívna terapia v liečbe a prevencii ochorení akútnych ako aj chronických. Výborne sa kombinuje s už prebiehajúcou alopatickou liečbou. Nemá nežiadúce účinky. Je vhodná pre deti, tehotné a dojčiace matky, starých ľudí, zvieratá…pre každého.
Na homeopatickej konzultácii spolu preberieme Vaše zdravotné problémy. Na základe rozhovoru a základných princípov homeopatickej liečby Vám vyberiem vhodný akútny alebo situačný homeopatický liek.

Prvé podanie lieku je v cene konzultácie.

Konzultácia trvá 60min.

Cena: 50,00€

Konzultáciou Vás bude sprevádzať Mgr. Jarka Chudíková

Objednať sa môžete na jarka@lekareniris.sk, na telefónnom čísle 0917 292 747, alebo priamo v lekárni Íris.

„Pri hľadaní najjednoduchších koreňov vecí zistíme, že základom vedomia je biológia, ktorá sa odvíja od chémie. A základom chémie je fyzika, ktorej piliere stoja na matematike.“
José Rodrigues dos Santos

Numerológia, alebo náuka o číslach, je jednou z najtajomnejších ezoterických vied. Dátum narodenia o Vás vypovedá viac, než si možno myslíte.

Prostredníctvom numerológie sa dozviete silné a slabé stránky svojej osobnosti, životnú cestu, a čo to pre Vás znamená. Táto netradičná vedná disciplína o vibrácií čísel bola známa už dávnych dobách.

Už starí Gréci vedeli, že každé jednoduché číslo má svoju vibráciu a význam. Postupom času sa táto metóda formovala až nadobudla súčasné rozmery.

Ak máte záujem, rada budem Vašou sprievodkyňou pri objavovaní vašich silných a slabých stránok, Vašej životnej cesty. Rozanalyzujem Vaše 9ročné cykly, vysvetlím Vám, čo znamenajú čísla v nich, nazrieme do Vašej minulosti a budúcnosti, poviem Vám o osobných vibráciách, aké obdobie (cyklus, rok) práve prežívate, naučím Vás význam jednotlivých čísel a verím, že budete tak ako ja, šťastní, že ste obohatení o nové informácie o číslach a o Vás

Poradenstvo poskytuje Mirka.

Cena konzultácie je 30€ za numerologický výklad

Objednať sa môžete na mirka.fontaniova@gmail.com, na telefónnom čísle 0911 250 576, alebo priamo v lekárni Íris.

Mávate pocit, že takmer všetko, do čoho sa pustíte, nevychádza? Možno nepoznáte tosprávne načasovanie. Poznáte vaše dary, ktoré ste si priniesli do života? Alebo iba zdolávate výzvy? Viete, aké je vaše životné poslanie a ako a čím ho naplníte? Na tieto otázky nájdeme spoločne odpovede cez Kódy vášho života. A nielen to, všetci prechádzame životnými cyklami, kedy sa nám darí alebo nedarí vyriešiť rôzne situácie.

Cez Kódy života nájdeme váš špecifický životný kľúč. Rodičia nám v detstve odovzdávajú „výbavu“ cez ich prístup a výchovu. Ak túto „výbavu“ nedostaneme, hľadáme ju v dospelosti. Ak sa nám to nepodarí, prichádzajú situácie, ktoré nezvládame. Stretávame rovnako nevhodných partnerov, na pracovisku sa vždy vyskytne šéf alebo kolega, ktorý nám hádže polená pod nohy. Aj zdravie akosi pokrivkáva. To všetko rozoberieme v jednej konzultácii. V ďalšej môžeme pokračovať rozborom vašich vzťahov a zistíme, či sú karmické alebo vývojové. Aj karmický vzťah, ktorý je na prežívanie veľmi náročný a zvyčajne končí  rozchodom, sa dá riešiť a liečiť. Ak vnímate, že to je presne to, čo vám v živote pomôže a posunie vás k spokojnosti, neváhajte sa objednať. Rada sa vám budem osobne venovať.

Teší sa na vás Eva Martinovičová, koučka a terapeutka

Cena: 50€/hodina

Objednať sa môžete na martinovicova@edwell.sk, na telefónnom čísle 0903 553 300, alebo priamo v lekárni Íris.

Máte programy a presvedčenia? Určite máte, všetci ich máme. Tie pozitívne sú pre nás prospešné a posúvajú nás ďalej. Máme aj negatívne, ktoré nás brzdia.

A čo presvedčenia, o ktorých ani netušíme? Práve tie nám bránia žiť život, aký by sme chceli. Sú oblasti, v ktorých sa nám stále nedarí. Niekto sa celý život trápi v práci, niekomu sa rozpadá vzťah za vzťahom, ďalší ide z choroby do choroby, iný – nech zarobí koľkokoľvek peňazí – má na účte v lepšom prípade nulu.

Vedeli ste, že sa svojich presvedčení môžete zbaviť a tým zmeniť svoj život? Nemusíte ich poznať, stačí terapeutovi thetahealerovi porozprávať, v čom sa vám nedarí a čo chcete riešiť. Na základe svalového testu spolu zistíte, aké presvedčenia treba odstrániť alebo nahradiť. Pri terapii sedíte, ste pri vedomí, ale v úplne uvoľnenom stave. Terapeut vás vedie a spolu sa dostanete do svojho života, súčasného aj tých minulých, kde vaše presvedčenie vzniklo a nahradíme ho. Záverečný svalový test ukáže, či sa terapia podarila. Jednoduché, však? Až tak, že to vyzerá ako hlúposť.

Nie je to hlúposť ani podvod. ThetaHealing sa nazýva preto, lebo theta vlny sú nám prirodzené, je to stav mozgu tesne pred zaspatím alebo pred prebudením. Hlava je voľná, telo relaxované, myšlienky usmernené. Najlepší stav pre prácu s podvedomím. Naše bunky si pamätajú, okolo našej DNA je morfogenetické pole, kde máme všetky informácie o prežitom. Nielen v terajšom živote – na základnej úrovni, ale aj na úrovni genetickej, historickej (všetky minulé životy) aj na úrovni duše. Áno, aj duša môže mať presvedčenia. Thetahealer s vami pracuje na všetkých úrovniach.

Možno namietnete, že je to regresná terapia. Počas nej si prehrávate situáciu minulého života dovtedy, kým nepochopíte súvislosti s vašim terajším životom. Pri ThetaHealing priamo odstraňujeme to, čo vám bráni žiť spokojný život. Vyskúšajte. A zistíte, čo sa zmenilo.

Teší sa na vás Eva Martinovičová, koučka a terapeutka

Cena: 100€ za jedno stretnutie (cca 90-120 minút, čas je individuálny).

Objednať sa môžete na martinovicova@edwell.sk, na telefónnom čísle 0903 553 300, alebo priamo v lekárni Íris

Objednajte sa

    Obchodné podmienky