Loading...

Aura – Soma patrí k novodobým celostným podporným terapiám. Jedná sa o unikátnu metódu, ktorá je syntézou pôsobenia energií rastlín, farieb a minerálov. Nespracované nerovnováhy na jemných úrovniach sa postupne prejavia na fyzickom tele, formou choroby. Tieto nerovnováhy majú svoje príčiny a práve nimi sa Aura – Soma zaoberá. Pomáha nám harmonizovať duchovnú, emocionálnu, mentálnu a fyzickú rovinu našej bytosti. Je tiež skvelým pomocníkom pri sebapoznávaní, sebarozvoji.

Základom tohto systému je sada dvojfarených flaštičiek Equilibrií, ktoré sú tvorené dvomi časťami, vrstvou oleja a vrstvou vody v pomere 1:1. Emulzia, ktorá vznikne ich pretrepaním sa nanáša priamo na telo.

Ako si vybrať správnu flaštičku? Aura – Soma je neintruzívna metóda a preto, nie je možné si vybrať nesprávne. Vy si vyberáte a Vy sa rozhodujete, ktorú potrebujete, ktorá ja pre Vás v daný moment tá správna, tá najvhodnejšia, tá ktorá Vám najviac pomôže a vytiahne najviac informácií z nevedomia do Vášho vedomia.

Fľaštičku si môžete prísť vybrať kedykoľvek. Ak potrebujete pomôcť alebo viac pochopiť svoje postoje, svoju situáciu, svoj príbeh, môžete sa objednať na individuálnu konzultáciu s odborne vyškoleným Aura – Soma praktikantom, ktorý Vás na Vašej ceste sebapoznania bude viesť formou dialógu.

Ďalšími produktmi systému Aura – Soma sú priestorové kondicionéry a osobné pomandre a kvintesencie. Sú určené na každodenné bežné používanie, na posilnenie a harmonizovanie Vášho bioenergetického pola alebo priestoru doma, v práci, v aute. Obsahujú 49 byliniek v rôznych pomeroch a s rôznym spektrom pôsobenia.

Kontakt

Najnovšie články

Najnovšie produkty

Go to Top