fbpx

Pomandrové a kvintesenciové vonné tyčinky

///Pomandrové a kvintesenciové vonné tyčinky

Pamandre sú alkoholové kompozície výťažkov 49 bylín, minerálov v kombinácii s vôňou a farbou. Svojou farbou a vôňou ovplyvňujú našu mentálnu a emocionálnu rovinu. Svojim pôsobením telo ochraňujú, očisťujú, harmonizujú a uvádzajú do stavu pohody a rovnováhy, do súladu s vonkajším prostredím.

Sada Kvintesencií je úzko prepojená s Equilibriami 50-64 – Sadou Majstrov. Ich úlohou v našom živote je pomôcť nám, posunúť na našej ceste vývoja, dostať sa k jadru veci nášho bytia. Ovládnuť seba a posúvať sa po jednotlivých vývojových fázach k vyššiemu vedomiu. Pôsobia o jednu úroveň vyššie ako pomandre. Majú invokatívny účinok a ich používaním vieme jemným spôsobom harmonizovať naše myšlienky, emócie, pocity. Pomáhajú pri harmonizácii prežitých traumatických zážitkov, skúseností, spomienok.
Účinkujú pri tlení vonnej tyčinky a navyše majú vykurovací účinok.

Na výber máte z 15 tich produktov pomandrov a 15 produktov kvintesencií.

Kontakt

Najnovšie články

Najnovšie produkty

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať. Rozumiem
Máte otázku? Napíšte nám!

Sme radi, že ste sa rozhodli nás kontaktovať. Vyplňte prosím náš krátky formulár a budeme Vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Obchodné podmienky

X