Spoznajte nás

„Ak budeme mať v sebe veľkú lásku, povedie každú našu myšlienku,každý náš čin a nikdy nikomu neuškodí.“

Dr. Edward Bach

Tím lekárne Íris

Mgr. Jarka Chudíková

Terapeutka, konateľka

Celý môj profesionálny život sa pohybujem v oblasti farmácie.

Pred vyše 15-timi rokmi mi bolo dovolené nahliadnuť do prírodných a alternatívnych postupov liečenia a prinavrátenia zdravia.

Následne som týmto smerom zamerala svoje profesionálne pôsobenie. Odvtedy sa snažím neustále prehlbovať svoje vedomosti, absolvovala som rôzne certifikované kurzy s domácimi aj zahraničnými lektormi ako napríklad Bachova kvetová terapia, Homeopatia, Aura-Soma color system, Aromaterapia, Bunkové soli podľa Dr. Schusslera, Arteterapia, a doplnkové kurzy Tradičnej čínskej medicíny, Astrológie, Fytoterapia – Povýšené postupy.

Pri práci v lekárni ako aj pri osobných konzultáciách a prednáškach kladiem dôraz na celostný prístup ku klientovi, s prihliadnutím na jeho individualitu a jedinečnosť.

Mojou víziou je vytvárať v lekárni také prostredie, v ktorom je priestor, bez obáv a s dôverou, konzultovať rôzne problémy.

PharmDr. Mirka Kaiserová

farmaceutka a odborná garantka

Od detstva som túžila pracovať v lekárni a pomáhať ľuďom. Ani po vyštudovaní FaF UK som netušila, že ak budem chcieť naplniť svoje poslanie, doktorát z farmácie mi na to stačiť nebude. Keď prišla ponuka pôsobiť v tejto krásnej prírodnej lekárni, rozhodla som sa spojiť vedomosti zo štúdií o klasickej liečbe s poznatkami o „zázrakoch“ prírody, a tak nasmerovať pacienta k skutočnému vyliečeniu. Dnes hľadám a učím sa pre Vás nachádzať alternatívne cesty prírodnými produktami, pretože lieky, ktoré pochádzajú z prírody, majú silu a energiu, ktorá podporuje samoozdravenie. Poznatky v téme numerológia, v ktorej svoje vedomosti neustále rozširujem, mi umožňujú vypracovať Vám individuálny alebo partnerský rozbor, vďaka ktorému budete sami sebe oveľa lepšie rozumieť.

Mgr. Eva Martinovičová

Farmaceutka, terapeutka

Som terapeutka duše a poskytujeme komplexné služby v oblasti poradenstva. Venujem sa alternatívnym terapiám ako je Theta healing, technikám emocionálnej slobody a numerológii – kódom života.

Janka Stanková Vaňeková sa dlhé roky venuje life couchingu a riešením situácií rodín, ktoré život prináša. Je častým poradenským hlasom pri rodičoch s adoptovanými deťmi a aj rodičoch, ktorí nad touto cestou ešte len uvažujú.

Andrea Malgot sa venuje výnimočným deťom ako špeciálny pedagóg, skúma ich dary a talenty cez numerológiu, čím napovie rodičom, ako deti lepšie pochopiť a sprevádzať ich. Je jej blízke aj poslanie Duly duše pri umieraní na sklonku života.

Bližšie info a objednávanie na:

ratolesti@ammas.sk

jarka@lekareniris.sk

Lekáreň Íris

Projekt lekárne Íris som vytvorila so zámerom spájať dávne, rokmi overené spôsoby liečenia s najnovšími poznatkami v oblasti medicíny a farmácie.

Chcela som vytvoriť priestor, kde je čas pochopiť duchovné princípy Vašej nerovnováhy, ktoré vedú k rôznym ochoreniam.

Priestor, kde Vám s ochotou a hlbokou empatiou ukážeme cesty, možnosti, riešenia Vašich zdravotných problémov.

Poslaním lekárne Íris je sprevádzať Vás na ceste pochopenia problematiky ochorenia celostným spôsobom. Pri našej práci prihliadame vždy na individualitu každého z Vás.

Naše hodnoty

  • Dôvera

  • ___

  • Alternatívne postupy

  • ___

  • Rešpekt k prírode

NAŠI ZÁKAZNÍCI HOVORIA

I keď je to lekáreň, milujem tu nakupovať! Jarka aj s kolegynkou vás vždy privítajú s úsmevom a sú rozhodne odorníčky v tom čo robia. Vždy tam nájdem odpovede a skvelý prístup. Či hľadáte klasické chemické lieky, ale najmä všetko z našej Matky prírody… Tčm, homeopatia, aromaterapia, čajíky, tinktúry, eko/bio kozmetika… Všetko tam je.  Vrelo odporúčam návštevu! minimálne si tam možete kúpiť niečo na rozvoňanie bytu, keď vás už nič zdravotné trápiť nebude.

Monika Balko

Krásne, láskyplné, vzdušné prostredie plné svetla. Profesionálny, individuálny prístup zamestnancov, všetko je na správnom mieste, nič nie je uväznené. Moja milovaná aurasoma čaká vo svetlom výklenku. Ďakujem za ten pocit, že som sa vrátila domov a som vítaná. Prajem veľa šťastia a úspechov.

Linda Salayová

Skvelá lekáreń s prírodnými produktami, ktoré naozaj fungujú a veľmi príjemná komunikácia.

Marcela Volárová

Vitajte u nás

Galéria

Objednajte sa

    Obchodné podmienky