Spoznajte nás

„Ak budeme mať v sebe veľkú lásku, povedie každú našu myšlienku,každý náš čin a nikdy nikomu neuškodí.“

Dr. Edward Bach

Tím lekárne Íris

Mgr. Jarka Chudíková

Terapeutka, konateľka

Som certifikovaná homeopatka, špecialistka v Aura Soma systéme, Bachovej terapii a aromaterapii.

Na konzultáciách spolu rozoberieme Váš problém a navrhnem Vám možnosti riešenia.

PharmDr. Mirka Kaiserová

farmaceutka a odborná garantka

Od detstva som túžila pracovať v lekárni a pomáhať ľuďom. Ani po vyštudovaní FaF UK som netušila, že ak budem chcieť naplniť svoje poslanie, doktorát z farmácie mi na to stačiť nebude. Keď prišla ponuka pôsobiť v tejto krásnej prírodnej lekárni, rozhodla som sa spojiť vedomosti zo štúdií o klasickej liečbe s poznatkami o „zázrakoch“ prírody, a tak nasmerovať pacienta k skutočnému vyliečeniu. Dnes hľadám a učím sa pre Vás nachádzať alternatívne cesty prírodnými produktami, pretože lieky, ktoré pochádzajú z prírody, majú silu a energiu, ktorá podporuje samoozdravenie. Poznatky v téme numerológia, v ktorej svoje vedomosti neustále rozširujem, mi umožňujú vypracovať Vám individuálny alebo partnerský rozbor, vďaka ktorému budete sami sebe oveľa lepšie rozumieť.

Mgr. Eva Martinovičová

Farmaceutka, terapeutka

Som terapeutka duše a poskytujeme komplexné služby v oblasti poradenstva. Venujem sa alternatívnym terapiám ako je Theta healing, technikám emocionálnej slobody a numerológii – kódom života.

Lekáreň Íris

Projekt lekárne Íris som vytvorila so zámerom spájať dávne, rokmi overené spôsoby liečenia s najnovšími poznatkami v oblasti medicíny a farmácie.

Chcela som vytvoriť priestor, kde je čas pochopiť duchovné princípy Vašej nerovnováhy, ktoré vedú k rôznym ochoreniam.

Priestor, kde Vám s ochotou a hlbokou empatiou ukážeme cesty, možnosti, riešenia Vašich zdravotných problémov.

Poslaním lekárne Íris je sprevádzať Vás na ceste pochopenia problematiky ochorenia celostným spôsobom. Pri našej práci prihliadame vždy na individualitu každého z Vás.

Naše hodnoty

  • Dôvera

  • ___

  • Alternatívne postupy

  • ___

  • Rešpekt k prírode

NAŠI ZÁKAZNÍCI HOVORIA

I keď je to lekáreň, milujem tu nakupovať! Jarka aj s kolegynkou vás vždy privítajú s úsmevom a sú rozhodne odorníčky v tom čo robia. Vždy tam nájdem odpovede a skvelý prístup. Či hľadáte klasické chemické lieky, ale najmä všetko z našej Matky prírody… Tčm, homeopatia, aromaterapia, čajíky, tinktúry, eko/bio kozmetika… Všetko tam je.  Vrelo odporúčam návštevu! minimálne si tam možete kúpiť niečo na rozvoňanie bytu, keď vás už nič zdravotné trápiť nebude.

Monika Balko

Krásne, láskyplné, vzdušné prostredie plné svetla. Profesionálny, individuálny prístup zamestnancov, všetko je na správnom mieste, nič nie je uväznené. Moja milovaná aurasoma čaká vo svetlom výklenku. Ďakujem za ten pocit, že som sa vrátila domov a som vítaná. Prajem veľa šťastia a úspechov.

Linda Salayová

Skvelá lekáreń s prírodnými produktami, ktoré naozaj fungujú a veľmi príjemná komunikácia.

Marcela Volárová

Galéria

Objednajte sa

    Obchodné podmienky