Drobné veci každodenného života majú svoj význam, zmysel. Preciťovaním každej činnosti, kladením dôrazu na to čo práve robíme, na spôsob akým to robíme…nás upozorňuje na krásu dňa, života ale aj nášho tela a duše. Spravíme všetko rýchlo, automaticky, len nech to už je?  Alebo s radosťou, pozornosťou, láskavosťou. Ktorá forma je Vám príjemnejšia? Pre aké veci a činnosti si snažíme urobiť čas?

Buďme tento týždeň k sebe pozorní, láskavo sa starajme o potreby tela ale aj duše:

  • doprajme si masáž chrbta, podstrihnutie vlasov, ľahkú stredomorskú stravu, bohatú na olivy olivový olej, listové šaláty….na všetko je podľa lunárneho kalendára ten najsprávnejší čas.
  • z aromaterapie siahnime po citrusových vôňach, prinášajú nám do života radosť, ťahajú  energiu hore. Silica pomarančová, citrónová, grepová, limeta, juzu alebo zmesi Hanna Maria therapy OHEŇ –OTEC, MATKA – VODA
  • skúsme zmeniť aspoň na tento týždeň harmonogram dňa. ak zvyknete skoro obedovať, posuňte si obed na neskoršie 13.30hod. Medzi 11.00 – 13.00hod je aktívne srdce, uľavme mu pomocou čaju s medovky a srdcovníka, zvoľme ľahšiu prácu, buďme v pokoji do takej miery ako nám to okolnosti dovoľujú.

Prajem krásne dni, Jarka.

Všetko u nás v lekárni alebo na eshope www.lekareniris.sk