Nádherné letné, voňavé, slnečné dni na nás čakajú. Skúsme dni tohto týždňa prežívať naplno, autenticky v súlade s tým ako to cítime. Po práci vypnime mobil, počítač, televíziu a utekajme do lesa, parku k vode. Nechajme na seba pôsobiť energiu ohňa – slnka. Doprajme nášmu telu nech má pocit voľnosti a slobody. Papajme ovocie a zeleninu červenej farby. Obdobie ohňa vrcholí, rozmaznávajme svoje srdiečko a tým aj tenké črevo radostnými emóciami, pokojom, pohodou…

Pri potulkách prírodou však nezabudnite na ochranu tela pred bodavým hmyzom.

Prírodný repelent našej výroby alebo náramky s výťažkom z levandule z produktov Hanna Maria Therapy, vás ochránia, príjemne prevoňajú, upokoja, rozradostnia…

V prípade, že na tieto skvelé produkty zabudnete a bodne Vás niečo dotieravé, na zmiernenie opuchu a svrbenia môžete priamo aplikovať levanduľovú silicu alebo TTO, Mätu. Mätová silica je skvelým pomocníkom aj pri vyberaní kliešťa.

O vhodných homeopatických liekoch v podpornej terapii štípancov a bodnutí s búrlivou reakciou sa prídete poradiť k nám do lekárne. Rady Vám však poradíme aj telefonicky.

Podporiť telíčko a myseľ môže ešte so Schusslerovými solami Magnesium Phosphoricum D6 a Kalium phosphoricum D6 aspoň v troch dávkach denne.
Prajem nádherné predsvetojánske dni.

Všetko u nás v lekárni alebo v eshope www.lekareniris.sk